do początku mapa serwisu kontakt  
 Pl  |  En 

Aktualności
07.01.2017 Jasełka w wykonaniu naszych mieszkańców

"Jest taki dzień..." kiedy dobroć, życzliwość emanuje ze wszech stron. Tak właśnie było 6-go stycznia wieczorem w Janowcu. Mimo trudnych warunków pogodowych i drogowych Goście tłumnie do nas, na Jasełka zawitali. Wielu z nich, na dodatek, z podarunkami. Swoją obecnością uroczystość uświetnili: Starosta Ząbkowicki Roman Fester oraz dyrektor Centrum Kultury i Biblioteki w Bardzie p. Michał Dawidowicz, mimo obietnic zabrakło gospodarza naszej gminy p. Krzysztofa Żegańskiego.  

 

Może obecność tylu osób, mimo ogromnej tremy, dodała nam odwagi by stanąć przed publicznością i zagrać, bo przecież, dla większości z nas był to debiut na scenie. Dziękujemy za gorące przyjęcie, za brawa, za ciepłe słowa, za dostrzeżenie i docenienie naszej pracy. Były i szampańskie życzenia Noworoczne i pyszne ciasta, a wzajemna życzliwość niech zostanie nam na cały 2017 rok.

 

 

                                                                      Katarzyna Grabań

 

 

 

 

 


 

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0