do początku mapa serwisu kontakt  
 Pl  |  En Aktualności
07.05.2017 Zaproszenie "Zjazd absolwentów"

Uprzejmie zapraszamy na spotkanie uczniów Szkoły Podstawowej w Janowcu. Miło nam będzie, jeżeli przybycie Państwo z osobą towarzyszącą. Mamy nadzieję, że Państwo zaszczycą nas swoją obecnością i będziemy wspominać naszą niezapomnianą nauczycielkę, p. Stefanię Smolską i szkolne czasy. Powspominamy co nas cieszyło, co nas bawiło. Cieszymy się na wspólne spotkanie-naszą podróż sentymentalną.


Spotkanie odbędzie się w dniu 10-go czerwca 2017r.o godzinie 15-ej w świetlicy wiejskiej w Janowcu. Koszt uczestnictwa, od osoby wynosi 25 zł - płatne w dniu spotkania. Prosimy o potwierdzenie swojego udziału do 20-go maja 2017r. do p. Katarzyny Grabań, nr tel. 601704587 lub mail: graban.katarzyna@gmail.com Jest możliwość zarezerwowania noclegu, cena 20 zł / os. Wierzymy, że spotkamy się po wielu latach w licznym gronie.
                                                                  
                                                                           Grupa Odnowy Wsi 
                                                                            Sołectwa Janowiec 

 

Prosimy wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek pamiątki, dokumenty z tamtego okresu-fotografie, świadectwa szkolne, zeszyty itp. o wcześniejsze wypożyczenie w celu przygotowania prezentacji.

 


Program spotkania:

 

  1. godz.14:30 - 15:00 - rejestracja uczestników i opłata za udział,
  2. godz.15:00 - uroczyste powitanie uczestników,
  3. godz.15:30 - prezentacja,
  • poczęstunek o smaku dzieciństwa,
  • ”okruchy tamtych lat” w wykonaniu wnuków,
  • nasze wspomnienia.